Günün Fırsatı
Bitiş zamanı :
Altus AL 333 T A+ 330 lt Statik Çift Kapılı Buzdolabı

Altus AL 333 T A+ 330 lt Statik Çift Kapılı Buzdolabı

-14%indirim
2.620,00TL 2.249,00TL

Açıklama

Altus AL 333 T A+ 330 lt Statik Buzdolabı * Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır. Altus AL-333 T A+ 330 Lt Statik Buzdolabı, çift kapılı ...
+
Gönderim Türü Tutarı
Horoz Kargo ile Gönderim 234 TL
Ambar Fiyatı 117 TL

Altus AL 333 T A+ 330 lt Statik Buzdolabı


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Altus AL-333 T A+ 330 Lt Statik Buzdolabı, çift kapılı ve dar tasarımıyla mutfaklara kolayca yerleştirilip pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Yer sıkıntısı yaşayan tüketiciler için son derece uygun olan ebatları alandan tasarruf sağlıyor. Kolay açılıp kapanabilmeye yardım eden kapı kolu dizaynı metal menteşeler yardımıyla daha güvenli bir kullanım yaratıyor. Dolabın zemine temas ederek küflenmesini önleyen ayak desteği aynı zamanda ürünün daha dengeli bir şekilde yerleştirilebilmesi için de avantaj yaratıyor. Altus Statik Buzdolabı, sahip olduğu etkili soğutma teknolojisiyle eski nesil buzdolaplarında yaşanan karlanma sorununu minimum seviyeye çekerek yiyeceklerin daha modern koşullar altında dondurulmasını mümkün kılıyor. Ürünün mekanik gösterge paneli soğutma düzeyinin arzu edilen şekilde değiştirilmesine izin vererek bu değişikliği kısa süre içerisinde uyguluyor.

Altus Buzdolabı, dondurucu bölümünde bulunan 1 adet raf aracılığıyla bu alanın tüketiciler için daha kullanışlı bir hal almasına yardım ediyor. Et ürünleri için rafın alt kısmındaki alan tercih edilebilirken hamur işleri ve dondurulmuş pizza gibi ürünler için üst raf kısmı tercih edilebiliyor. Bu düzenleme sistemi yardımıyla yemek yapılmak istendiğinde gerekli malzemelere daha hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor. Soğutucu kapısında bulunan bölmeye maya gibi küçük boyutlu malzemeler yerleştirilebiliyor. Bu alanda yumurtaların muhafaza edilebilmesi için tasarlanmış olan yumurta kalıpları her bir yumurtaya güvenli bir alan oluşturarak koruma sağlıyor. Soğutucunun kapısındaki raf bölmelerinde şişeler ve kavanozlar güven içinde korunabiliyor. Açık renkli iç alan tasarımı ile tüm ürünlerin kolayca görünebilmesini destekleyen Altus 330 Lt Buzdolabı, yan tarafta bulunan LED panel aydınlatma sistemiyle son derece net bir görüş alanı oluşturuyor.

Düşük Enerji Tüketimi ve Konforlu Kullanım

  • Altus A+ Buzdolabı, yılda 282 kWh elektrik enerjisi kullanarak A+ enerji sınıfında yer almayı başarıyor. 
  • Soğutucu alanda bulunan ve şeffaf plastikten yapılmış olan sebzelik çekmecesi yardımıyla tüm sebzeler yüksek nem oranıyla taze bir şekilde korunabiliyor.
  • 4 adet cam rafa sahip olan soğutucu kısımdaki bu raflar farklı mesafelerle dizilerek büyük ürünlere de uygun olabilecek alanlar yaratıyor.
  • Günlük olarak 4.5 kilogram dondurma kapasitesine erişen buzdolabı, dondurulmuş gıda tüketmeyi seven kullanıcılar için önemli bir nitelik taşıyor.

Altus A+ Statik Buzdolabı, 19.5 saatlik sıcaklık yükselme seviyesi ile göz dolduruyor. Dolabın taşınacağı zamanlarda ya da elektrik kesintisi yaşanan anlarda dolap içi soğukluğunu koruyan ürün, gıdaların bozulmaması için başarılı bir performans ortaya koyuyor. Kapı yönü çevirebilme ayrıcalığını kullanıcılarını yaşatan modern buzdolabı, ev içerisinde alternatif yerleşim alanları elde edilmesini mümkün hale getiriyor. Değiştirilebilir olan raflar dolap gövdesinde açılmış olan farklı kanal kademelerine yerleştirilerek raflar arasında istenen mesafe farkı oluşturulabiliyor. Bu kullanışlı özellik yardımıyla dolabı daha kişisel hale getirmek olanak kazanıyor. Sıkıştırılmış camdan üretilen raflar kırılmaya karşı dayanıklı bir yapı taşırken kırılsalar dahi keskin parçalara ayrılmayarak kullanıcı sağlığı için optimum seviyede koruma gerçekleştiriyor.

Teknoloji Ve Tekniğin Birleşimi

Ürün Tipi: Çift Kapılı 
Enerji Sınıfı: A+ 
Brüt Hacim: 330 Lt
Dondurucu Kısım Brüt Hacmi: 71 Lt 
Ses Seviyesi: 41 dB
Yıllık Enerji Tüketimi: 282 kWh
Ürün Boyutları (YxGxD): 174 cm x 59.5 cm x 61.5 cm

Modernizmi Evlere Taşıyan Marka

Arçelik A.Ş.'nin markaları arasında yer alan Altus, hesaplı ürünleriyle tüketicilerin daha az elektrik harcaması yapmasını sağlıyor. Modern tasarımlara sahip olan buzdolapları, kullanışlılık kazandıran akılcı çözümleriyle tüketicilerin zaman kazanmasına yardımcı oluyor. Arçelik'in güçlü servis ağıyla tüm Türkiye'ye ulaşan firma, teknik destek hizmetiyle de alıcılarına güven veriyor.

Aydınlatma Var
Buz Matik Yok
Derinlik (cm) 61.5
Dondurma Kapasitesi Kg / 24 Saat 4.5
Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) 71
Dondurucu Özelliği Statik
Enerji Sınıfı A+
Genişlik (cm) 59.5
Hacim (L) 330
Hızlı Dondurma Yok
Hızlı Soğutma Yok
Kapı Açık Uyarısı Yok
Kontrol Paneli Mekanik
Kullanım Şekli Solo
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 41
Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt) 245
Su & Buz Pınarı Yok
Üretici Arçelik
Ürün Tipi Çift Kapılı
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 282
Yükseklik (cm) 174
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim2.249,00 TL
3749,67 TL2.249,00 TL
6386,08 TL2.316,47 TL
9259,88 TL2.338,96 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim2.249,00 TL
3764,66 TL2.293,98 TL
6386,08 TL2.316,47 TL
9259,88 TL2.338,96 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim2.249,00 TL
21.169,48 TL2.338,96 TL
3787,15 TL2.361,45 TL
4601,61 TL2.406,43 TL
5485,78 TL2.428,92 TL
6408,57 TL2.451,41 TL
7359,84 TL2.518,88 TL
8317,67 TL2.541,37 TL
9284,87 TL2.563,86 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim2.249,00 TL
3772,16 TL2.316,47 TL
6412,32 TL2.473,90 TL
9287,37 TL2.586,35 TL
Beyaz Eşya
Hacim 340
Buzdolabı Tipi Çift Kapılı Statik
Renk Beyaz

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Garanti Hakkında Lütfen Okuyunuz

Distribitör Ve Üretici Firma Garantisi nedir Distribütör ve üretici firma garantisi, Satın almış olduğunuz ürünün üreticisi olan markanın size vermiş olduğu orjinal garantidir, Marka’nın size vermiş olduğu garanti süresi boyunca, Tüm Türkiye’de o markaya ait yetkili servislerde satın almış olduğunuz ürünün ücretsiz bakımını yaptırabilirsiniz.

Paralel İthalat Ürünlerinin Farkı nedir? Paralel ithalat ürünleri, Markanın Genel distribütörünün ve üretici firma’nın garantisinde olmayan ürünlerdir, Distribütörlük anlaşması olmayan özel firmaların ithal ettiği ürünler olup, Bu ürünlere sadece ürünü satın aldığınız firma garanti vermektedir, Herhangi bir arıza durumunda yetkili servislere ancak ücreti karşılığında bakım yaptırabilir ve ürün için değişim gerektiği takdirde yetkili servislerden herhangi bir hak talep edemezsiniz, Bu nedenle fiyat mukayesesi yaparken incelediğiniz ürünün üretici veya distribütör garantisi altında olup olmadığını detaylı olarak inceleyiniz.

Mağazamızda satılan ürünler: Mağazamızda satılan ürünlerin hepsi üretici ve distribütör garantisi altındadır, Satın almış olduğunuz ürün servis kurulumu gerektiren bir ürünse ürün size ulaştıktan sonra ürünün ambalajını açmadan size en yakın yetkili servisi arayıp kurulum için randevu alarak ürününüzün kurulumunu ve kurulumdan sonraki garanti süresi boyunca arıza durumundaki bakımını ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.

Yeni aldığım ürün arızalı çıktı, ne yapmalıyım? 

Ambajından arızalı çıkan yeni aldığınız ürünler “arızalı yeni ürünler” sınıfına girer. 

Yetkili servis ağı bulunan, yetkili servislerin kurulumunu yapması gereken ürünlerin değişimi, yine yetkili servisler tarafından yapılmaktadır. Bu tip ürünlerin kelepiravm.com'a gönderilmemesi veya servislerden alınacak "değişim raporu" ile ulaştırılması gerekmektedir. (Beyaz Eşya, Taşınabilir Bilgisayar, Koşu Bandı vb.)

-Yetkili servis ağı bulunmayan ürünleri değişim talebiniz ile,kelepiravm.com'a aşağıdaki şekilde ulaştırabilirsiniz.

Yetkili servis ağı bulunmayan ürünleri "değişim işlemleri için", orijinal ambalajında ve bütün aksesuarları ile birlikte, “aldığınız gibi olmak kaydı” ile doğrudan kelepiravm.com’a göndermeniz gerekir. Orijinal ambalajında etiket, bant, yazı vb. olmamalıdır (DİKKAT!) Değişim talep edilen yeni arızalı ürünlerin mutlaka BÜTÜN AKSESUARLARI VE EKSİKSİZ AMBALAJLARI İLE GÖNDERİLMESİ GEREKLİDİR. Aksi takdirde değişim işleminde problemler yaşanmaktadır.

Ambalajından arızalı çıkan yeni ürünleriniz için 3 alternatif söz konusudur; onarım, değişim veya iade. Dolayısı ile mutlaka isteğinizi ifade eden bir not ile birlikte ürünü göndermeniz gerekmektedir.

Bu kategoriye giren ürünlerin kargo ücretleri kelepiaravm.com tarafından karşılanır.

Tarafımıza ulaşan ürünler işlemin süresi, değişim ise tedarikçi fimanın stoklarına bağlı olarak, iade ise yetkili servisin vereceği rapora bağlı olarak, onarım ise yine yetkili servisin onarım süresine bağlı olarak değişmektedir. kelepiarvm.com sizi mağdur etmemek için tedarikçiler ve yetkili servislere gerekli baskıyı yaparak en kısa sürede işleminizi sonuçlandırmaya çalışacaktır. 

Dikkat: Tarafımıza yapılacak bütün gönderilerin anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile yapılması gerekir.

 

Siparişimdeki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

4822 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanunda belirtilen, müşterinin 7 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden ürünü reddetme hakkı dahilinde iade ve değişim işlemleri gerçekleştirilir.

Siparişlerinizdeki ürünleri 7 iş günü içerisinde iade sebebinizi belirterek iade edebilirsiniz.

Diğer Ürünlerin iadesinde;

- Ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve telefonun diğer yerlerinde çizik, hasar vs. olmamalıdır.
- Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir. 

Diğer Ürünlerin iadesinde;
Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler ( ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arzedebilen ürünler örn : kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler,kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs. ), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir. 

Aşağıdaki ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.
- Her türlü yazılım ve programlar
- DVD, VCD, CD ve kasetler
- Taşınabilir bilgisayarlar
- Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)
- Her türlü kozmetik ürünleri
- Her türlü iç giyim ürünleri

ÖLÜ PİKSEL Hakkında;

Sitemizden almış olduğunuz LCD monitör , TV ya da Notebook ürünlerinde ölü piksel olması durumunda uluslar arası standartlar çerçevesinde değerlendirme yapılacaktır. 

LCD Panel üretiminde pixel yapısına dayanan bir teknoloji kullanılmaktadır. Bu teknoloji yapısı gereği, ürünlerin üretimi aşamasında LCD Panel üzerinde “parlak nokta” ( Bright Dot ) veya karanlık/siyah nokta ( Dark Dot ) oluşabilmektedir. Monitör, üreticileri üretim sırasında oluşan bu noktaları, belirli adetin altında ve noktaların birbirine uzaklık değerinin belirli değerin altında kaldığı ve aksi belirtilmediği sürece “normal ürün” ( ayıplı olmayan ürün) olarak kabul etmektedirler.

İkitelli Deposite Outlet Mall Alışveriş Merkezi Ofis Binası Giriş Kat No:7

Telefon: 0(212) 549 36 26 - 549 36 27 
Mail: info@kelepirhome.com
E-bülten'e kayıt olun Yeni ürünler, size özel fırsatlar ve promosyonları kaçırmayın.!