Fakir Kaave Violet Türk Kahve Makinesi

Fakir Kaave Violet Türk Kahve Makinesi

329,90TL

Açıklama

Fakir Kaave Türk Kahve Makinası – Mor Fakir Kaave Türk kahvesi makinesi, bol köpüklü ve en lezzetli kıvamda Türk kahvesi hazırlamanızı sağlayarak ev ve ofisinizde konfor düzeyinizi yükseltiyor. Dilediğiniz zaman çok kısa bir süre içerisinde enfes ...
+

Fakir Kaave Türk Kahve Makinası – Mor

Fakir Kaave Türk kahvesi makinesi, bol köpüklü ve en lezzetli kıvamda Türk kahvesi hazırlamanızı sağlayarak ev ve ofisinizde konfor düzeyinizi yükseltiyor. Dilediğiniz zaman çok kısa bir süre içerisinde enfes Türk kahvesi pişiren makine, misafirlerinize en az zahmetle servis yapmanızı mümkün kılıyor. Tek seferde yeterli miktarda kahve hazırlama kapasitesiyle dikkat çeken ürün, ideal kahve makineleri arasında yer alıyor. 

Hızlı ve Kıvamında Türk Kahvesi Hazırlama Olanağı 

 • Tek tuşla kontrol edilebilen makine, kahve hazırlama işini düşündüğünüzden daha kolay hale getiriyor. 
 • Sesli ve ışıklı uyarı sistemi sayesinde kahveniz hazırlanana kadar makine başında kalmanıza gerek kalmıyor. İşlem bittiği an durumdan haberdar olmanız sağlıyor. 
 • 4 fincan kahve kapasitesiyle ihtiyaç duyduğunuz miktarda kahveyi kısa sürede servise hazır hale getiriyor. 
 • Ölçü kaşığı geleneksel Türk kahvesini en uygun kıvamda hazırlamanız için dengeleyici işlev görüyor. 
 • Aşırı ısınamaya ve susuz çalışmaya karşı koruma emniyeti makinenin daha güvenli çalışmasını sağlıyor. 

Öne Çıkan Teknik Özellikler

 • Güç: 735 W
 • Fincan Kapasitesi: 4 
 • Renk: Mor
 • Su Bitme Emniyeti: Var 
 • Aşırı Isınma Emniyeti: Var 
 • Sesli İkaz: Var 
 • Otomatik Kapanma: Var 
 • Cezve Malzemesi: Plastik 

Kutu İçeriği 

Ürünün kutusundan kahve makinesi, cezve ve garanti belgesi çıkıyor. Ayrıca makinenin kullanımına ve iyi bir Türk kahvesi yapmak için nelere dikkat edilmesi gerektiğine değinen kullanma kılavuzu da kutu içinde yer alıyor. Enfes Türk kahvesini dilediğiniz zaman tatmak için Fakir Kaave Türk kahvesi makinesini tercih edebilirsiniz. 

Türk Kahvesi Makinesinin Güvenilir Global Markası 

Fakir firması, elektrikli ev aletleri sektöründe faaliyet gösteren güvenilir üreticiler arasında yer alıyor. Marka ismi kaliteyle özdeşleşen Almanya merkezli şirket, tüketicilerin ilk tercihleri arasına girmeyi başarıyor. Fakir, müşteri memnuniyetini önemseyerek üretim sürecini yönetmesiyle ön plana çıkıyor. 


 

Mutfağına uygun Kaave rengini seç ve keyifli bir Türk Kahvesi deneyimi yaşa!

Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi, su olmadan çalışmayı engelleyen koruma sistemi ve taşmayı önleyen Luminasense teknolojisi mutfağınızda tam güvenlik sağlar.

 

Ürün Özellikleri:

 • 70 ml orta boy fincanlar için 4 fincana kadar kahvenizi pişirebilirsiniz.

 • Tek tuşla kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

 • Çalışma esnasında pişirme yuvasını aydınlatırç

 • Kablo boyu 75 cm olmakla beraber kablo saklama yuvasına sahiptir.

 • Kahve ölçü kaşığı her kahvede standart lezzet yakalamanızı sağlar.

 • Işıklı ve sesli uyarı sayesinde kahveniz hazır olduğunda size bildirir.

 • 735 W ısıtıcı güç ile çalışır.

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim329,90 TL
3112,17 TL336,50 TL
656,63 TL339,80 TL
940,32 TL362,89 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim329,90 TL
3112,17 TL336,50 TL
656,63 TL339,80 TL
938,12 TL343,10 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim329,90 TL
2171,55 TL343,10 TL
3115,46 TL346,39 TL
488,25 TL352,99 TL
571,26 TL356,29 TL
659,93 TL359,59 TL
752,78 TL369,49 TL
846,60 TL372,79 TL
941,79 TL376,09 TL
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim329,90 TL
2176,50 TL352,99 TL
3117,66 TL352,99 TL
488,25 TL352,99 TL
573,24 TL366,19 TL
661,58 TL369,49 TL
753,73 TL376,09 TL
847,42 TL379,38 TL
942,89 TL385,98 TL
1038,93 TL389,28 TL
1135,99 TL395,88 TL
1233,54 TL402,48 TL

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Garanti Hakkında Lütfen Okuyunuz

Distribitör Ve Üretici Firma Garantisi nedir Distribütör ve üretici firma garantisi, Satın almış olduğunuz ürünün üreticisi olan markanın size vermiş olduğu orjinal garantidir, Marka’nın size vermiş olduğu garanti süresi boyunca, Tüm Türkiye’de o markaya ait yetkili servislerde satın almış olduğunuz ürünün ücretsiz bakımını yaptırabilirsiniz.

Paralel İthalat Ürünlerinin Farkı nedir? Paralel ithalat ürünleri, Markanın Genel distribütörünün ve üretici firma’nın garantisinde olmayan ürünlerdir, Distribütörlük anlaşması olmayan özel firmaların ithal ettiği ürünler olup, Bu ürünlere sadece ürünü satın aldığınız firma garanti vermektedir, Herhangi bir arıza durumunda yetkili servislere ancak ücreti karşılığında bakım yaptırabilir ve ürün için değişim gerektiği takdirde yetkili servislerden herhangi bir hak talep edemezsiniz, Bu nedenle fiyat mukayesesi yaparken incelediğiniz ürünün üretici veya distribütör garantisi altında olup olmadığını detaylı olarak inceleyiniz.

Mağazamızda satılan ürünler: Mağazamızda satılan ürünlerin hepsi üretici ve distribütör garantisi altındadır, Satın almış olduğunuz ürün servis kurulumu gerektiren bir ürünse ürün size ulaştıktan sonra ürünün ambalajını açmadan size en yakın yetkili servisi arayıp kurulum için randevu alarak ürününüzün kurulumunu ve kurulumdan sonraki garanti süresi boyunca arıza durumundaki bakımını ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.

Yeni aldığım ürün arızalı çıktı, ne yapmalıyım? 

Ambajından arızalı çıkan yeni aldığınız ürünler “arızalı yeni ürünler” sınıfına girer. 

Yetkili servis ağı bulunan, yetkili servislerin kurulumunu yapması gereken ürünlerin değişimi, yine yetkili servisler tarafından yapılmaktadır. Bu tip ürünlerin kelepiravm.com'a gönderilmemesi veya servislerden alınacak "değişim raporu" ile ulaştırılması gerekmektedir. (Beyaz Eşya, Taşınabilir Bilgisayar, Koşu Bandı vb.)

-Yetkili servis ağı bulunmayan ürünleri değişim talebiniz ile,kelepiravm.com'a aşağıdaki şekilde ulaştırabilirsiniz.

Yetkili servis ağı bulunmayan ürünleri "değişim işlemleri için", orijinal ambalajında ve bütün aksesuarları ile birlikte, “aldığınız gibi olmak kaydı” ile doğrudan kelepiravm.com’a göndermeniz gerekir. Orijinal ambalajında etiket, bant, yazı vb. olmamalıdır (DİKKAT!) Değişim talep edilen yeni arızalı ürünlerin mutlaka BÜTÜN AKSESUARLARI VE EKSİKSİZ AMBALAJLARI İLE GÖNDERİLMESİ GEREKLİDİR. Aksi takdirde değişim işleminde problemler yaşanmaktadır.

Ambalajından arızalı çıkan yeni ürünleriniz için 3 alternatif söz konusudur; onarım, değişim veya iade. Dolayısı ile mutlaka isteğinizi ifade eden bir not ile birlikte ürünü göndermeniz gerekmektedir.

Bu kategoriye giren ürünlerin kargo ücretleri kelepiaravm.com tarafından karşılanır.

Tarafımıza ulaşan ürünler işlemin süresi, değişim ise tedarikçi fimanın stoklarına bağlı olarak, iade ise yetkili servisin vereceği rapora bağlı olarak, onarım ise yine yetkili servisin onarım süresine bağlı olarak değişmektedir. kelepiarvm.com sizi mağdur etmemek için tedarikçiler ve yetkili servislere gerekli baskıyı yaparak en kısa sürede işleminizi sonuçlandırmaya çalışacaktır. 

Dikkat: Tarafımıza yapılacak bütün gönderilerin anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile yapılması gerekir.

 

Siparişimdeki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

4822 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanunda belirtilen, müşterinin 7 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden ürünü reddetme hakkı dahilinde iade ve değişim işlemleri gerçekleştirilir.

Siparişlerinizdeki ürünleri 7 iş günü içerisinde iade sebebinizi belirterek iade edebilirsiniz.

Diğer Ürünlerin iadesinde;

- Ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve telefonun diğer yerlerinde çizik, hasar vs. olmamalıdır.
- Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir. 

Diğer Ürünlerin iadesinde;
Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler ( ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arzedebilen ürünler örn : kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler,kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs. ), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir. 

Aşağıdaki ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.
- Her türlü yazılım ve programlar
- DVD, VCD, CD ve kasetler
- Taşınabilir bilgisayarlar
- Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)
- Her türlü kozmetik ürünleri
- Her türlü iç giyim ürünleri

ÖLÜ PİKSEL Hakkında;

Sitemizden almış olduğunuz LCD monitör , TV ya da Notebook ürünlerinde ölü piksel olması durumunda uluslar arası standartlar çerçevesinde değerlendirme yapılacaktır. 

LCD Panel üretiminde pixel yapısına dayanan bir teknoloji kullanılmaktadır. Bu teknoloji yapısı gereği, ürünlerin üretimi aşamasında LCD Panel üzerinde “parlak nokta” ( Bright Dot ) veya karanlık/siyah nokta ( Dark Dot ) oluşabilmektedir. Monitör, üreticileri üretim sırasında oluşan bu noktaları, belirli adetin altında ve noktaların birbirine uzaklık değerinin belirli değerin altında kaldığı ve aksi belirtilmediği sürece “normal ürün” ( ayıplı olmayan ürün) olarak kabul etmektedirler.

İkitelli Deposite Outlet Mall Alışveriş Merkezi Ofis Binası Giriş Kat No:7

Telefon: 0(212) 549 36 26 - 549 36 27 
Mail: info@kelepirhome.com
E-bülten'e kayıt olun Yeni ürünler, size özel fırsatlar ve promosyonları kaçırmayın.!